Co można robić w Winnicy z Gór Pieprzowych? 
Przede wszystkim wspaniale spędzić czas! 
Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto tylko marzy o sielskim odpoczynku, bogatym w smaki
i aromaty oraz nietuzinkowe widoki na dolinę Wisły - w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Nasza winnica, leży bowiem pośrodku rezerwatu przyrody "Góry Pieprzowe",  tuż nieopodal bajkowego miasteczka, malowniczo wzniesionego na siedmiu prastarych wzgórzach - Sandomierza. Brzmi całkiem dobrze, prawda? W takim razie, czas przyjrzeć się temu co dla Was mamy:
  • Poznacie prawdziwych winiarzy i dowiecie się czym winorośl oraz wino stoi!
  • Zwiedzicie nasze winne ogrody z widokiem na Dolinę Wisły i Góry Pieprzowe.
  • Dowiecie się o procesie produkcji wina. Także o tym co wpływa na aromat czy smak i dlaczego każde wino jest inne.
  • Weźmiecie udział w degustacji win o nazwach pochodzących od dzikich róż (zapytajcie nas dlaczego wybraliśmy takie nazewnictwo - chętnie opowiemy tę ciekawą historię)!
  • Zrelaksujecie się, odpoczniecie i niezwykle miło spędzicie czas - poczujecie się jakbyście przeskoczyli do magicznego wymiaru (często nasi goście przyznają jakoby czas ulegał tu rozciągnięciu, wolniej płynął, prawdziwie sprzyjał odprężeniu).
  • Jeśli odwiedzicie nas w większym gronie przyjaciół, możecie wcześniej umówić z nami degustację zakończoną ogniskiem do późnych godzin wieczornych.
  • A jeżeli macie też inne pomysły na spędzenie u nas czasu - opowiedzcie nam o nich, pomożemy je zrealizować (dopłynięcie do winnicy wiślaną łodzią flisacką, rejs po Wiśle z lampką wina, spacery po Górach pieprzowych, wskazanie tras rowerowych przez Sandomierski Szlak Winiarski, sesje zdjęciowe w winnicy, oraz wiele innych zdarzeń).

By być na bieżąco, zapraszamy serdecznie na naszego https://www.facebook.com/Winnica-Z-G%C3%B3r-Pieprzowych-1941160089273625

Best Website Templates at TemplateMonster.